Image
Yükleniyor
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

FİRMANIZI GOOGLE REKLAMLARI İLE
DAHA POPÜLER HALE GETİRİYORUZ

İŞİNİZİ BÜYÜTMENİN EN HIZLI YOLU

Arama motorlarında en üst sıralara çıkmayı kim istemez? İnsanların size ulaşmasını sağlamak için InteCity reklamlarınızı profesyonelcce hazırlıyor. InteCity reklamlarınızı yaptıktan sonra telefonlarınız susmayacak! Google reklamlarıyla işletmenizi ya da kişisel bloglarınızın aramalarda daha sık ve ilk sıralarda görünmesini sağlayabiliriz. Reklamlarınızı yaparken sizin için en uygun ve en çok aratılacak anahtar kelimeleri seçiyoruz. Geniş ya da dar değil tam olarak mükemmel hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. InteCity olarak işletme hedeflerinizi titizlikle dinleyip sizin için en uygun reklam türüne karar veriyoruz. Daha sonra reklamlarınızı oluşturmaka için gerekli bilgileri sizlerden temin edip reklamlarınızı en iyi şekilde düzenliyoruz. Google reklamlarınızı yaparken doğru yerden en profesyonel yardımı almazsanız paranızı çöpe atmış olabilirsiniz. InteCity sizin her kuruşunuza değer veriyor ve boşa gitmemesi için tüm önlemleri alıyor. Google reklamları bir işletmenin tanınması ve kolayca ulaşılması için en etkili yöntemdir. Bu reklamların düzgün yapılması gelirinizi büyük ölçüde arttıracaktır. InteCity reklamlarınızı yaparken potansiyel müşterilere ulaşmanızı sağlayacak. İnsanlar ulaşmak istedikleri ürün ya da hizmeti google üzerinden aratıyor ve isteklerine ulaşıyor. Google reklamı sizin hizmetiniz ya da ürününüzü arayan müşterilere ulaşmak için en doğru yol. Genellikle potansiyel müşteri bir arama yaptığında en üstte bulunan markadan ürün ya da hizmet alıyor. Bu sebeple InteCity olarak bizim amacımız sizin en üstte bulunan reklamda yer almanız. Google reklamları satın alma oranlarınızı doğrudan etkileyip yükseltecektir. Google aramalarında en üst sıralarda yer almanız demek en çok satın almaya erişeceğiniz anlamına geliyor. InteCity’in hedefi firmanızın gelirini yükseltmek tanıtımını en doğru şekilde yansıtmaktır. Google reklamları artık her işletmenin kullandığı ve müşterilere ulaşmayı hedeflediği reklam çeşitleridir. Fakat herkes bu reklamlardan verim alamıyor çünkü işin profesyonelleriyle çalışmıyorlar. InteCity reklamları profesyonelce ayarlayıp en uygun aramalarda ekrana çıkmanızı sağlayıp satın alım oranlarınızı arttırıyor. Sizler de google aramalarında üst sıralara çıkıp potansiyel müşterilerin sizden ürün ya da hizmet almasını sağlamak istiyorsanız InteCity ile çalışabilirsiniz. InteCity potansiyel müşterilere ulaşıp gelirinizi arttırmanızın garantisini veriyor.

Google ADS Nedir?

Google Ads: Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Google reklamları, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır. Google reklamları 2000 yılının Kasım ayında faaliyet göstermeye başlamıştır. Şu anda 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunmaktadır.

SEO VE GOOGLE ADS Arasındaki Fark Nedir?

SEO’yu sabır gerektiren uzun vadede harika sonuçlar alabileceğiniz bir yatırım gibi düşünebilirsiniz. Google Ads bunun tam tersidir. Çok hızlı bir şekilde reklamları aktif edip, sitenize trafik çekmeye başlayabilirsiniz. Google reklamları, SEO stratejinizi belirleme noktasında da önemli bir rol oynar.

PROJELERİMİZ


Image
KLİMASAN WEB SİTE PROJESİ

www.klimasan.com.tr


Image
RAİNBOW TURKEY WEB SİTE PROJESİ

www.rainbowtourturkey.com


Image
SEBİL HAVUZ WEB SİTE PROJESİ

www.sebilhavuz.com


Image
PTATİK TRANSFER WEB SİTE PROJESİ

www.pratiktransfer.com


Image
DAMLICA WEB SİTE PROJESİ

www.damlica.com.tr


Image
ŞENOCAK WEB SİTE PROJESİ

www.senocakonline.com


Image
YELKEN DANIŞMANLIK WEB SİTE PROJESİ

www.yelkendanismanlik.com.tr


Image
EMLAK KURSU WEB SİTE PROJESİ

www.emlakkursu.com


Image
EMİSAN WEB SİTE PROJESİ

www.emisan.com.tr
Tüm Projeleri Gör

REFERASLAR & ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image