Image
InteCity
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

İşinizi büyütmenin en hızlı yolu!

Google reklamları ile firmanızı daha popüler hale getiriyoruz.

İşletmenizi Hedef Kitlenizle Buluşturun

Son tüketici, ihtiyaç duyduğu ürün ya da hizmete ulaşmak için gerekli pazar araştırmalarını Google üzerinden yapıyor ve tercihini çoğunlukla ilk sıralarda yer alan firmalardan yana kullanıyor. Bu nedenle, sunduğunuz ürünün ya da hizmetin, potansiyel müşteriler için ulaşılabilir olmasının yolu Google reklamlarından geçiyor.

Google reklamlarının düzgün planlanması marka bilinirliğinizi büyük ölçüde artırırken satın alma oranlarınızı da doğrudan etkiliyor. Bu sebeple, InteCity olarak öncelikli hedefimiz, etkili reklam çalışmaları ile firmanızı doğru ve güvenilir şekilde tanıtmak ve satış oranlarınızı artırmaktır.

Reklam planlama sürecinde, öncelikle, talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmanız için en uygun reklam türüne karar veriyoruz. Daha sonra, reklam çalışması için gerekli bilgileri sizlerden temin ederek firmanız için en uygun ve en çok aratılacak anahtar kelimeleri seçiyoruz. Reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanarak asarladığımız Google reklamları ile işletmenizin ya da kişisel bloglarınızın aramalarda ilk sıralarda görünmesini sağlıyoruz. Bu sayede geniş ya da dar değil, tam olarak mükemmel hedef kitleye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Google ADS Nedir?

Google ADS, Google tarafından sunulan ve ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi potansiyel müşterilere ulaştırmanıza yardımcı olan etkili bir çevrimiçi reklam platformudur. Bu platform aracılığıyla hedef kitlenize ulaşmak için arama motoru sonuç sayfalarında, YouTube videolarında, Gmail'de ve farklı web sitelerinde reklamlar yayınlayabilirsiniz. Google ADS'in özelliklerini kullanarak reklamlarınızın bütçesini belirleyebilir ve tıklanma maliyetlerini kontrol edebilirsiniz. Bu sayede, reklam kampanyalarınızı kendi bütçenize göre ayarlayarak daha etkili şekilde pazarlama yapabilirsiniz. Google ADS, reklam verenlere, reklamlarının performansını ölçebilmeleri için detaylı raporlama seçenekleri de sunar. Bu raporlar sonucu reklam kampanyalarınızı optimize edebilir ve bu sayede bir sonraki reklam kampanyanızın daha etkili olabilmesi için değişmesi gerekenleri analiz edebilirsiniz.

SEO VE Google ADS Arasındaki Fark Nedir?

Anlık Sonuçlar: Google ADS, reklamların anında sonuç vermesine izin verirken, SEO çalışmaları zaman alabilir ve sonuçları görmek için daha uzun süre beklemeniz gerekebilir. Sıralama: Google ADS, reklam verenlerin reklamlarının arama motoru sonuç sayfalarında belirli bir konumda görüntülenmesine izin verirken, SEO çalışmaları, organik arama sonuçlarında sıralama için yapılan çalışmaları içerir. Kontrol: Google ADS, reklam verenlerin reklam kampanyalarını tamamen kontrol edebilmelerine izin verirken, SEO çalışmaları, arama motoru algoritmalarına ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir ve tam kontrol altında olmayabilir. Sonuç olarak, Google ADS ve Google SEO farklı pazarlama stratejileridir ve her ikisi de kullanıcısına farklı avantajlar sağlar. Google ADS, hızlı sonuçlar almak isteyen işletmeler için idealdir, SEO ise organik arama sonuçlarında daha kalıcı bir varlık için kullanılabilir.

PROJELERİMİZ


Image
KLİMASAN WEB SİTE PROJESİ

www.klimasan.com.tr


Image
RAİNBOW TURKEY WEB SİTE PROJESİ

www.rainbowtourturkey.com


Image
SEBİL HAVUZ WEB SİTE PROJESİ

www.sebilhavuz.com


Image
PRATİK TRANSFER WEB SİTE PROJESİ

www.pratiktransfer.com


Image
DAMLICA WEB SİTE PROJESİ

www.damlica.com.tr


Image
ŞENOCAK WEB SİTE PROJESİ

www.senocakonline.com


Image
YELKEN DANIŞMANLIK WEB SİTE PROJESİ

www.yelkendanismanlik.com.tr


Image
EMLAK KURSU WEB SİTE PROJESİ

www.emlakkursu.com


Image
EMİSAN WEB SİTE PROJESİ

www.emisan.com.tr


Image
ÖZTAN İPLİK WEB SİTE PROJESİ

www.oztaniplik.com.tr


Image
AKSA ARMS WEB SİTE PROJESİ

www.aksaarms.com.tr


Image
MAYE OTOKAR WEB SİTE PROJESİ

www.mayeotomativ.com


Image
ŞİMŞEK MERMER WEB SİTE PROJESİ

www.simsekmermer.com


Image
İLLİOS ZEYTİNYAĞI WEB SİTE PROJESİ

www.illios.com.tr


Image
DAMLICA ZEYTİNYAĞI WEB SİTE PROJESİ

www.damlica.com.tr


Image
NİLY FARM WEB SİTE PROJESİ

www.nilyfarm.com.tr


Image
SOMEL BİLGİSAYAR WEB SİTE PROJESİ

www.somel.com.tr


Image
PEMBE HANIM WEB SİTE PROJESİ

www.pembehanim.com.tr


Image
MEG MASTERKURS WEB SİTE PROJESİ

www.meg.mk


Image
EVTO WEB SİTE PROJESİ

www.evto.com.tr


Image
ERKAL NAKLİYAT WEB SİTE PROJESİ

www.erkalnakliyat.com.tr
Tüm Projeleri Gör

REFERANSLAR & ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image