Image
Yükleniyor
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

FİRMANIZI SOSYAL MEDYA REKLAMLARIYLA
DAHA POPÜLER HALE GETİRİYORUZ

Etkili Reklam Stratejileri

Facebook ile hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz. Reklamlarınızın hedef kitlesini ülkeye, şehre, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğü, medeni durumuna, eğitim durumuna, iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz ve/veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz. Her bir ürününüz/hizmetiniz için farklı hedef kitleler belirleyerek reklamlarınızdan alacağınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Reklamları

Dünya’da reklamcılık denildiğinde ilk akla gelen şey kaç farklı insana erişebildiğinizdir. Bugün yalnızca Facebook’ta 1.5 milyara yakın kişi aktif olarak yer almaktadır. Bu rakam, dünyanın en fazla izlenilen TV kanallarından daha fazladır. Ayrıca bir insan ortalama 1-1,5 saatini TV önünde geçiriyor iken; sosyal medyada aktiflik gün boyu devam etmektedir. Dolayısı ile TV’de çok önemli olan “prime time” gibi bir kavram sosyal medya reklamcılığı için çok da anlamlı olmayabilmektedir.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Facebook ve Instagram reklamcılığı için mevcut hesaplarınızın Business Manager hesabımıza tanımlanması gerekmektedir. Firma sayfanızın, Instagram hesabınızın, Pixel ve ürün kataloglarınızın tarafımıza tanımlanması ile birlikte kurulum veya optimizasyon sürecimiz başlamaktadır. Bütçe ve performans paralelinde ilerlenerek en yüksek performanslı sonuçların alınması hedeflenmektedir. Bu noktada sizden talebimiz Facebook standartlarına uygun görseller ve gerekli ise kurumsal metinleriniz olmaktadır.

PROJELERİMİZ


Image
KLİMASAN WEB SİTE PROJESİ

www.klimasan.com.tr


Image
RAİNBOW TURKEY WEB SİTE PROJESİ

www.rainbowtourturkey.com


Image
SEBİL HAVUZ WEB SİTE PROJESİ

www.sebilhavuz.com


Image
PTATİK TRANSFER WEB SİTE PROJESİ

www.pratiktransfer.com


Image
DAMLICA WEB SİTE PROJESİ

www.damlica.com.tr


Image
ŞENOCAK WEB SİTE PROJESİ

www.senocakonline.com


Image
YELKEN DANIŞMANLIK WEB SİTE PROJESİ

www.yelkendanismanlik.com.tr


Image
EMLAK KURSU WEB SİTE PROJESİ

www.emlakkursu.com


Image
EMİSAN WEB SİTE PROJESİ

www.emisan.com.tr
Tüm Projeleri Gör

REFERASLAR & ÇÖZÜM
ORTAKLARIMIZ

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image
  • Image